Bild Arvika Fastighets Kundtjänst

Kontakta oss

Vi har samlat de vanligaste frågorna vi brukar få under menyfliken"hyresgäst/vanliga frågor". Om du inte hittar din fråga eller om du vill ha personlig service är du välkommen att kontakta oss:


Bostadsförmedling:

Carina Jegerhammar,tfn:0570-814 89

E-post:carina.jegerhammar@arvika.se

Telefontid:10-12 månd-fred.


Övriga frågor,kundtjänst:

Eva Richardson,tfn:0570-816 90

Yvonne Gyllström,tfn:0570-816 90

Ann-Britt Jarnbro,tfn: 0570-816 90

Öppettider:07.30-16.00

Lunchstängt:12.00-12.45


Felanmälan:

0570-818 88


Besiktningsman:

Dan Pettersson,tfn:0570-76 40 49


Frågor om skötsel bostäder:

Peter Berg, förvaltare bostäder, tfn 0570-814 96

E-post:peter.berg@arvika.se

Kenneth Ollenberg,enhetschef bostäder, tfn 0570-814 97

E-post:kenneth.ollenberg@arvika.se


Frågor om skötsel verksamhetslokaler:

Per-Inge Andersson,förvaltare lokaler:0570-816 04

E-post:per-inge.andersson@arvika.se

Mattias Berg,enhetschef, tfn:0570-817 68

E-post:mattias.berg@arvika.se

Anders Janzon,enhetschef, tfn: 0570-816 69

anders.janzon@arvika.se